תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור איצקסון מיכאל

רופא בכיר בתחום הפלסטיקה, בלינסון

בוגר בית ספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב. את ההתמחות בכירורגיה פלסטית ביצע בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים, מהמחלקות המובילות בארץ. כמו כן עבר התמחות מיוחדת בכירורגיה פלסטית אסתטית בפריס, אצל מנתחים בעלי שם עולמי המתמחים בכירורגיה אסתטית של הפנים והחזה.

כיום משמש ד"ר איצקסון כמנתח בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים הדסה עין-כרם. במסגרת זו הוא מתמחה בשחזור פנים, בין היתר בשחזור אף, עפעפיים, שפתיים, ושסעים בתינוקות. כיום מרכז את הנושא של שחזורי שד ומבצע שחזורי שד בשיטות המתקדמות והחדשניות בעולם. כמו כן, במסגרת עבודתו בבית החולים, עוסק ד"ר איצקסון במחקר והוראה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת העברית.
במקביל לעבודה בבית החולים, ד"ר איצקסון הוא בעל מרפאה פרטית. במסגרת עבודתו זו הוא מבצע את כל הניתוחים האסתטיים, בהם: ניתוחי חזה (ניתוחי השדיים), ניתוחי פנים, עיצוב הגוף, ניתוחי אף, הזרקת בוטוקס. 

בעקבות ניסיונו העשיר והמוניטין שיצא לעבודתו המקצועית מוזמן ד"ר איצקסון להרצות בכנסים בינלאומיים. ב-2004 היה מרצה אורח בכנס אמריקאי בנושא שחזור אסתטי של הפנים בסן דייגו קליפורניה, ובפברואר 2008 הוזמן לבצע ניתוחי הדגמה בבית חולים אוניברסיטאי בבוקרשט. 

"אני מאמין"

ד"ר איצקסון מאמין בשיתוף מלא של כל מטופל ומטופלת בתהליך, מתמחה במציאת סוג הטיפול האופטימאלי לכל בעיה ספציפית תוך שימוש בשיטות מתקדמות וחדשניות ומקפיד על סטנדרטים מקצועיים בלתי מתפשרים. התוצאה – מטופלים שזוכים לתוצאות יוצאות דופן ולמראה אסתטי להפליא וטבעי.

גורם מבטח

מנורה, פרטי

לזימון תור
לזימון תור
מבצע את הטיפולים הבאים
זימון תור