תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור גייסט רות

רופאה בכירה בתחום הגניקולוגיה

ניסיון והשכלה רפואית

ד”ר גייסט סיימה את לימודי הרפואה באוניברסיטה העברית, הדסה, ירושלים והתמחתה בתחום רפואת נשים ויילוד במרכז רפואי שערי צדק בירושלים.

בסיום ההתמחות נסעה לטורונטו, קנדה ל- Hospital for Sick Children להשתלמות בתחום הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות ובפרמקולוגיה קלינית . עם שובה, עבדה כרופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות מרכז רפואי שערי צדק

עם שובה, עבדה כרופאה בכירה במחלקת נשים ויולדות מרכז רפואי שערי צדק . בהמשך השתלמה בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן בבי”ח איכילוב .

לאחר שהעתיקה את מקום מגוריה , עבדה מספר שנים במחלקת נשים ויולדות בבי”ח איכילוב והקימה מרפאה לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בתחילה בבי”ח ליס ובהמשך בבי”ח דנה לילדים.

ד”ר גייסט עובדת כיועצת בכירה בתחומי האורוגינקולוגיה , כירורגיה תוך רחמית וגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בקופ”ח מכבי באזור המרכז.

כיהנה כיו”ר החברה הישראלית לגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות עד 2017 .

חברויות באיגודים והרצאות

חברה בחברה הישראלית לריצפת האגן ואורוגינקולוגיה ובאיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה.

חברת האיגוד האירופי לאורוגינקולוגיה – EUGA

חברת האיגוד הבינלאומי לאורוגינקולוגיה – IUGA

ד”ר גייסט מרצה בתחום הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות ומלמדת מתמחים ברפואת משפחה ורפואת ילדים בקופה זו ואחרות. מרכזת את נושא הגינקולוגיה של ילדות ומתבגרות בלימודי המשך באוניברסיטת תל אביב.

תחומי טיפול

ד”ר גייסט מבצעת ניתוחים להפרעות בריצפת האגן ( צניחות, הידלדלות עם הגיל, הפרעות שליטה על השתן), פלסטיקה של הפות והנרתיק ושיקום קרום הבתולין.

מידע נוסף

בשנים האחרונות החלה להתעניין בתחום הכירורגיה הווגינלית המשקמת.

הניסיון בתחום האורוגינקולוגיה וריצפת האגן נותן את הכלים הנחוצים להכרת האזור הווגינלי על ההפרעות שיכולות להיות בו.

הניסיון העשיר בתחום גינקולוגיה של ילדות ומתבגרות הביא אותה להכרות עם הנושאים שמציקים לנערות ומתבגרות לגבי האזורים האינטימיים שלהן.

לזימון תור
לזימון תור
זימון תור