תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור האוזר דוד

סגן מנהל מחלקת עיניים ורשתית, ברזילי

דוקטור דויד האוזר הוא רופא עיניים מומחה בעל ניסיון של אלפי ניתוחי רשתית, קטרקט וטיפולי לייזר במהלך השנים

דוקטור האוזר סיים את לימודיו בבית-הספר לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב. לאחר שירות של מספר שנים כרופא קרבי בצה"ל התמחה דוקטור האוזר במחלקת העיניים של המרכז הרפואי קפלן ברחובות.

לאחר סיום התמחותו וקבלת תואר מומחה לרפואת עיניים, התקבל דוקטור האוזר דרך תוכנית ה-MATCH היוקרתית להתמחות על בתחום מחלות וניתוחי הרשתית, בבית החולים של אוניברסיטת קליפורניה דיוויס בסקרמנטו, הנחשב כאחד המרכזים המובילים בעולם בתחום רפואת העיניים. במהלך תת התמחותו למד ד"ר האוזר במשך שנתיים את רזי ניתוחי הרשתית ממיטב המורים, והתמודד עם ניתוחים מורכבים המופנים למרכז מרחבי מערב ארה"ב. לאחר חזרתו שימש דוקטור האוזר כמנתח רשתית בכיר במחלקת העיניים של בית החולים קפלן וכאחראי שירות הלייזר שלה.

בשנת 2006 התמנה דוקטור האוזר כמנהל שירות הרשתית של מרכז הרפואי ברזילי ומאז הוא שוקד על קידום השירות בהכנסת שיטות ניתוחיות חדשות, הוספת טכנולוגיות חדשות, ושיפור איכות של מגוון הטיפולים הקיימים בתחום זה בבית החולים.

דוקטור האוזר פעיל בתחום האקדמי, והוא בעל שורה של פירסומים בספרות העולמית של רפואת העיניים.

תעודות והסמכה

מרצה באוניברסיטת בן גוריון

"אני מאמין"

במתן השירות הרפואי והאישי ברמה הגבוהה ביותר המיועדת לתת למטופל את השירות הרפואי המיטבי בשילוב עם תחושה אישית העונה לצרכיו הפרטניים של כל מטופל

שפות

עברית, אנגלית, אידיש, צרפתית

גורם מבטח

הראל, כלל, מגדל, מנורה, הפניקס, כללית, לאומית, פרטי

זימון תור