רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

דוקטור פרקש אורי

מומחה באורתופדיה ובכירורגיה של היד

אודות דוקטור פרקש אורי

דוקטור אורי פרקש, בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1995, במסגרת העתודה האקדמית. שירת בצה"ל במגוון תפקידים, ביניהם ראש תחום האורתופדיה, עד שחרורו בדרגת רב-סרן. במקביל לשירותו הצבאי, התמחה ד"ר פרקש בכירורגיה אורתופדית בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר. בתום התמחותו באורתופדיה, ביצע השתלמות עמיתים בכירורגיה של היד במרכזים הרפואיים Hand and Upper Limb Center, London, Ontario ובבית החולים Sunnybrook בטורונטו, קנדה, והשלים את התמחות-העל בכירורגיה של היד בבית החולים תל השומר. בשנים אלה צבר נסיון קליני וניתוחי רב. החל משנת 2012 עובד ד"ר פרקש כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה בבית החולים מאיר. במסגרת עבודתו ד"ר פרקש הוא בין הרופאים המובילים בארץ בניתוחי כף יד בטכניקת הרדמה מקומית רחבה ("Wide Awake"), טכניקה המאפשרת לבצע ניתוחים מורכבים בגף העליון ללא צורך בהרדמה כללית.

ד"ר אורי פרקש חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה של היד, מפרסם באופן תדיר מאמרים ומחקרים בעיתונות המקצועית, מרצה בכנסים, ומדריך סטודנטים לרפואה ומתמחים בנושא כירורגיה של היד.

תחומי טיפול

ייעוץ וטיפול במחלות וחבלות של היד.

ניתוחים לטיפול בפציעות בכף היד, כגון ניתוחים לאיחוי גיד בכף היד, תפירת עצב בכף היד, ניתוח לאיחוי שברים של שורש היד או האצבעות.

ניתוחים לטיפול במחלות שונות של כף היד דוגמת שחרור התעלה הקרפלית בכף היד, שחרור עצב אולנרי במרפק, שחרור אצבע הדק (trigger finger), הסרת גנגליון או גידולים אחרים מכף היד, הסרת עצם הטרפזיום מבסיס האגודל, הזרקות או ניתוחים לטיפול במחלת Dupuytren.

ניתוחים לטיפול בסיבוכים של פציעות ומחלות בכף היד כגון שחרור מפרק או גיד בכף היד לטיפול בנוקשות מפרקים, העברת גידים בכף היד, קיבוע מפרק (ארטרודזיס) של מפרקי אצבעות או שורש היד.

כתיבת חוות דעת בנושא פגיעות אורתופדיות בכלל, ושל הגף העליון בפרט.

חברויות בארגונים מיקצועיים

חבר בהסתדרות הרפואית בישראל
חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה של היד

גורם מבטח

כללית, פרטי