תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

פרופסור ליבוביץ יגאל

מנהל מחלקת אוקולופלסטיקה וסגן מנהל מערך עיניים, איכילוב

פרופסור יגאל ליבוביץ הוא מומחה ברפואת עיניים וניתוחי עפעפיים, מנהל המכון לכירורגיה פלסטית של העין והארובה (אוקולופלסטיקה) במרכז הרפואי איכילוב בת"א, ומבכירי מנתחי העפעפיים בארץ, אשר ביצע עד כה אלפי ניתוחי עפעפיים

השכלה וניסיון רפואי

1987-1994 בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים.
סטאז' ברפואה בהדסה עין כרם בירושלים
שירות צבאי במשך מספר שנים כרופא גדודי ואוגדתי
1999-2004 - סיום התמחות ברפואת עיניים במחלקת העיניים במרכז הרפואי תל-אביב מתמחה מצטיין ארצי מטעם איגוד רופא העיניים ובעל מלגת הצטיינות מטעם בית החולים.
2004-2005- תת-התמחות מיוחדת בת כ-3 שנים באוקולופלסטיקה בנושא של ניתוחי עפעפיים, ארובת העין ודרכי דמעות בבית החולים המלכותי Adelaide בדרום אוסטרליה
2005-2006 המשך התמחות במכון העיניים היוקרתי ע"ש Jules Stein באוניברסיטת UCLA בלוס-אנג'לס,בדגש על ניתוחי עפעפיים קוסמטיים ופנים עליונות, ושימוש בשיטות ניתוחיות מתקדמות.
2006- רופא בכיר במחלקת עיניים במרכז הרפואי תל-אביב (איכילוב), מנהל המכון לכירורגיה פלסטית של העין והארובה (אוקולופלסטיקה) במרכז הרפואי. משמש גם כמנהל מחלקת האשפוז וחדרי הניתוח של מערך העיניים. 

תעודות והסמכות

פרופסור בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב
סוקר בעיתונים מובילים ברפואת עיניים, כחבר מערכת ועורך תחום האוקולופלסטיקה
2012- 2014- יו"ר ועדת הבחינות הארצית ברפואת עיניים, כיום חבר בועדת הבחינות העליונה של המועצה המדעית בישראל
תואר רופא מצטיין בפרויקט המצוינות של המרכז הרפואי ת"א
אות הוקרה מטעם האקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים בארה"ב
פרס אוטהוף היוקרתי לחוקר מצטיין מטעם אוניברסיטת תל-אביב
2013 - תואר מורה מצטיין מטעם הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ת"א.

"אני מאמין"

כרופא וכמנתח, העיקרון הראשי שמנחה אותי בבואי לבחור את הטיפול הרפואי או הכירורגי הוא טובת המטופל.

על מנת להצליח בטיפול דרוש ניסיון וידע רב מצד הרופא המטפל, הבנה של בעיותיו של המטופל, והגדרה של התוצאות הרצויות הן מצד הרופא המטפל והן מצד המטופל. אני מאמין שיש חשיבות עליונה בשיחה עם המטופל, בדיקה גופנית יסודית, והמלצה על טיפול מתאים, תוך ציון כל שלבי ההחלמה והסיבוכים האפשריים.

כרופא עיניים שתחום התמחותו הוא ניתוחי עיניים פלסטיים הכוללים את העפעפיים וארובת העין (אוקולופלסטיקה), אני מבין עד כמה חשוב למנתח להכיר את האנטומיה של אזור העיניים, ולבצע בדיקות עיניים מקדימות לפני ניתוחים קוסמטיים בעפעפיים, תוך שימוש במכשור עיניים מתקדם ואמצעים חדישים אחרים. רק הערכה מקדימה יסודית מאפשרת לקבוע האם המטופל באמת מתאים לניתוח ומהי השיטה המועדפת.

בעזרת השיטות הניתוחיות אותן רכשתי בעבודה עם גדולי המנתחים האוקולופלסטיים במרכזים היוקרתיים והמובילים בעולם, הטכניקות אותן פתחתי במהלך שנות עבודתי, והניסיון שצברתי בבית החולים בטיפול באלפי חולים, חלקם מורכבים מאוד, אני יכול היום להציע למטופליי את הטיפול המתקדם והאיכותי ביותר ועם מינימום סיכונים.

אני מאמין ביחס אישי למטופליי, ולכן אני מקפיד להקדיש את כל הזמן הנדרש לבדיקות רפואיות מקדימות ולדיון על האפשרויות הטיפוליות. אני ממשיך ללוות את המנותחים גם מיד לאחר הניתוח ומקפיד להיות זמין בכל עת לכל שאלה שמתעוררת.

גורם מבטח

מגדל, מכבי, מנורה, הפניקס, כללית, פרטי

זימון תור