תחומים רופאים מידע למטופלים דרושים טפסי הסכמה
רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

פרופסור נוימן מנחם

רופא בכיר בתחום הגניקולוגיה

אודות

פרופ' מנחם נוימן עוסק ברפואת רצפת האגן מאז שנת 1987, עת עבד לצידו של פרופ' רמי לנגר המנוח, שהיה חלוץ האורוגינקולוגיה בישראל ופתח את התחום לראשונה בביה"ח "אסף הרופא" בצריפין. לאחר שסיים את התמחותו הקים פרופ' מנחם נוימן שירות אורוגינקולוגי במרכז הרפואי "שערי צדק" בירושלים, ושם גם פיתח את השירות לרפואת רצפת האגן בקהילה – בקופת חולים כללית. בהמשך – הקים את השירות האורוגינקולוגי בביה"ח לגליל. הוא מלמד ומדריך רופאים מתמחים ומומחים באיבחון וטיפול בבעיות של רצפת האגן ומטפל בנשות ישראל.
פרופ' נוימן פרסם כמאה מאמרי מחקר רפואי בכתבי עת מקצועיים מובילים ומוכר כמומחה בתחומו בארץ ובעולם. הוא גם שותף במיזמים רבים לפיתוח אמצעי טיפול חדשניים בתחום, בהם פורצי דרך.
עיקר פעילותו הקלינית של פרופ' נוימן נעשית במרכז הארץ: מרפאתו נמצאת בראשון לציון זה העשור השלישי, את הניתוחים למניעת דלף שתן ולטיפול בצניחות אברי האגן בנשים הוא מבצע במדיקה. עד היום ניתח פרופ' נוימן כ-8000 נשים שסבלו מדלף שתן וכ-3000 נשים שסבלו מצניחת אברי האגן, ובסה"כ טיפל בלמעלה מ-40,000 נשים עם בעיות אורוגינקולוגיות.
פרופ' נוימן מקדיש מזמנו להכשרת עמיתים, מן הארץ ומן העולם, בתחום האורוגינקולוגיה. בין היתר הוזמן, למעלה מ-100 פעמים, להדגים את הניתוחים המתקדמים בתחום זה בבתי חולים ברבות ממדינות אירופה - מרוסיה ועד בלגיה, וגם בדרום אפריקה, דרום אמריקה ובמזרח הרחוק.
פרופ' נוימן הוא חבר באגודה המדעית ההונגרית, נשיא האיגוד העולמי לפלוויפרינאולוגיה וחבר באגודות עולמיות העוסקות בתחום.

לינקים

אתר האינטרנט של הרופא - professorneuman.com

מייל ישיר: [email protected]

לזימון תור
לזימון תור
זימון תור