רח' הברזל 28 רמת החייל, ת''א
2147*

פמיליפט

טיפול להצרת נרתיק ללא ניתוח, ליובש בנרתיק ולדליפת שתן במאמץ, באמצעות טכנולוגייה רפואית לא ניתוחית

?מה זה פמיליפט

טיפול הנעשה באמצעות טכנולוגיה חדשנית המאפשרת, לראשונה בהיסטוריה, טיפול בלייזר בבעיות של נשים שאינן מרוצות מהאזורים האינטימיים בגופן, ללא כאבים, ללא תופעות לוואי וללא פעולות כירורגיות פולשניות.
טיפול פמיליפט יעזור לך אם את סובלת מהתופעות הבאות:
* יובש נרתיקי.
* דליפת שתן.
* כאבים במהלך יחסי מין.

אופן ביצוע הטיפול

טיפול הפמיליפט הנו טיפול לייזר אינו פולשני ואינו כואב, הנעשה באמצעות ידית לייזר המוחדרת על הנרתיק. בmedica, הטיפול מתבצע אך ורק על ידי גינקולוג מומחה ובעל הסמכה לטיפול במכשיר הפמיליפט. תהליך רפואי זה מתבצע בחדר טיפולים (לא בחדר ניתוח), וללא הרדמה.

טכנולוגיית פמיליפט רותמת את עוצמת הלייזר הפרקציונאלי CO2, שהוא הסטנדרט הגבוה ביותר בתעשיית היופי למיצוק והצערה, לטובת השפעה תרמית עמוקה ושינוי מאזן הקולגן בנרתיק, כל זאת ללא צורך באידוי אגרסיבי (אבלציה): קרני הלייזר משוגרים לרקמת הנרתיק באמצעות עדשות הולוגרפיות המפצלות את הקרן ל-81 פיקסלים בתצורת אבלציה של 9X9. עמודי חום מיקרוסקופיים חודרים לעומק השכבה הרירית, מבלי לגרום נזק כלשהו לרקמות שמסביב, דבר המאפשר את הצערת השכבה הרירית ללא צורך בזמן התאוששות ליתר הרקמות.

תהליך המיקרו-אבלציה מכווץ את הסיבים הקיימים, מצר את הנרתיק ומעורר היווצרות של קולגן חדש המצעיר ומחדש את הרקמה המטופלת באופן יסודי.

טיפול הפמיליפט נעשה תוך שימוש בראש טיפולי היגייני וחד-פעמי, המשגר את קרני הלייזר תוך ביצוע של סיבוב של 360 מעלות, לכיסוי כל רקמת דופן הנרתיק.
לצורך תיקון דליפת שתן בשעת מאמץ, קרני הלייזר משוגרות בדגש על האיזור שבין שעה 11:00 ל-13:00 (בשישית העליונה של איזור הנרתיק בשכיבה על הגב), באופן דו-כיווני.

טיפול סטנדרטי כזה אורך כ- 30 דקות, כאשר התוצאות ניכרות מיד לאחר מכן.

מטרת הטיפול

ייעודו העיקרי של טיפול זה הוא לגרום לך להרגיש יותר טוב. סוף סוף נמצאה שיטה המאפשרת שיפור אורח חיים על ידי תהליך עם רמת אי נוחות מינימלית.

מטרת טיפול הפמיליפט היא:
* עזרה לנשים חובבות ספורט וחוששות מדליפת שתן במאמץ.
* עזרה לנשים החשות חוסר שביעות רצון מהנרתיק שלך לאחר לידה.
* עזרה לנשים החשות ירידה בתחושה בזמן קיום יחסים.
* עזרה לנשים המרגישות שיחסי המין בדעיכה ומעוניינות לשפר את המצב.
* עזרה לנשים הסובלות מיובש בנרתיק והיחסים כואבים, מציקים ולא נעימים.
* עזרה לנשים הרוצות להרגיש חופשיות, משוחררות וצעירות גם באיזור האינטימי שלהן.

הכנות לקראת הטיפול

אין צורך בהכנות מיוחדות.

מידע נוסף

בואי להרחיב עוד את הידע שלך על פמיליפט.

רוצה עוד פרטים?
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם.
מומחים בתחום
לחצו כאן להוראות הגעה מלאות